Hakkımızda

 

2015 yılında deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılan ve hizmete giren Su Residence Kız Öğrenci Evi, evinizin sıcaklığında, rahat, konfrolu ve eşsiz konaklama yapabilmeniz için hazırlanmış  kız öğrenci evidir. Su Residence, konumu itibarı ile bütün önemli noktalara, üniversitelere, kamu kuruluşlarına, sosyal alanlara ve toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde, İstanbul' un merkezindedir.  

Toplam 45 kız öğrenci kapasiteli 23 oda hizmetinize sunulmuştur. Su Residence Kız Öğrenci Evinde, her katta dört oda bulunmakta olup tek, iki, üç ve dört kişi konaklama opsiyonları ile seçim yaparak misafirimiz olmaktasınız. Her odamızda bayno, tuvalet ve klima bulunmasının yanı sıra elektrik ve su kesintisi yaşanmaması için jeneratör ve su deposu ile ihtiyaçlarınızı ertelememenizi sağlamaktayız. 7/24 kapalı devre kamera sistemi ve eğitimli bayan güvenlik personellerimiz ile huzurlu bir konaklama için hizmet sunmaktayız. Misafirimiz olduğun süre boyunca, tamamı bayan personellerden oluşan ekibimizin oda servisi hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.  

Su Residence, öğrenci evleri ve yurtlarına, yeni bir bakış acısı katma, kaliteli hizmetin ekonomik koşullar ile sunulabileceğini ıspatlama amacındadır. Kaliteli hizmetten ödün vermeden, düşük maliyetler ile kontrat baskısı olmadan, öğrenci ve akademisyenleri misafir etmek temel hedefimizdir.

Su Residence Kız Öğrenci Evi